Meist

OÜ Hansatours korraldab vahvaid firmaüritusi, suve- ja talvepäevi, jõulupidusid, sünnipäevi, avamispidusid, toodete lansseerimisi ja eriti meeskonnatöö tugevdamise- (teambuildingu) ja koolitusüritusi, vastuvõtte. Üritusi viime läbi eesti, vene, soome, inglise jt keeltes.

Lisaks põhitegevustele pakume tõlkimisteenust.

Preemiareiside ja (motivatsiooni-, turundus-) ürituste korraldamine populaarsus kasvab kiiresti ja meie oleme valmis firmasid aitama. Meie kõige olulisemaks eesmärgiks on klientide usaldus ja rahulolu.

Pakume elamust, mida on kerge tarbida tänu meelelahutuslikule laadile ning mis pakub ootamatuid, üllatavaid ja unikaalseid lahendusi igapäevarutiinist väljumiseks.

Turismipaketid koostatakse igale kliendile eraldi lähtuvalt tema soovidest ja ootustest. Pakume oma kliendile teenust (korraldatavat sündmust), mis valmib lõplikult alles toimumise hetkel ning eeldab nii teenuse osutaja, teenuse tellija kui teenusest/sündmusest osavõtjate omavahelist koostööd.

Professionaalsus, loovus, pühendumine.

Facebook

Arvustused Lisa arvustus Vaata rohkem

Thank you for organising such a fantastic honeymoon. Your attention to detail was excellent and your recommendations brilliant. It was without a doubt a once in a lifetime experience.

Margaret and Thomas Edwards

Everyone has been impressed with the level of service we have been receiving from your company.

Maria Hernandez (Costa Rica)