Ekskursioonid

Esita päring

Pakkumiste nimekiri

 
3 tundi

Tallinn vanalinn oma lihtsuses ja võlus

Kas sa oled unistanud jalutada vanas linnas, mille keskaegne miljöö võlub oma punaste katuste, salapäraste kangialuste, lõpmatute treppide ja seiklusrikka ajalooga?

Loe edasi
2 tundi

Saage tuttavaks Tallinna muumia ja kummitustega

Igal keskaegsel linnal on oma varjatud saladused ja iidsed legendid. Tallinna vanalinna muumia ja kummitused ootavad sind, et jutustada sulle oma lugu.

Loe edasi
2 tundi

Romantiline jalutuskäik õhtuses linnas

Meeldiv kogemus õhtuses müstilises vanalinnas, kiigates vaateplatvormilt tuledesäras linnapanoraami ning soovi korral lõpetades õhtu romantilise õhtusöögiga.

Loe edasi
3 tundi

Nõukogude meenutus

Kuidas elas nõukogude aja inimene? Mida riik inimestelt nõudis ning mis tegelikult oli rahvale oluline? Tutvume nõukogude aja arhitektuuripärandiga ja leiame üles unustusse vajunud Leninid.

Loe edasi
3 tundi

Müstilised Bastioni käigud ja iidsed tornid

Kas sa oled kunagi unistanud rännata ajas, olla ühel hetkel minevikus 1219. aastal ning järgmisel tuhiseda tulevikku ning kaeda sündmusi, mis ootab inimkonda ees 2219. Aastal?

Loe edasi

Arvustused Lisa arvustus Vaata rohkem

Thank you for organising such a fantastic honeymoon. Your attention to detail was excellent and your recommendations brilliant. It was without a doubt a once in a lifetime experience.

Margaret and Thomas Edwards

Everyone has been impressed with the level of service we have been receiving from your company.

Maria Hernandez (Costa Rica)