Müstilised Bastioni käigud ja iidsed tornid

Esita päring
3 tundi


Kas sa oled kunagi unistanud rännata ajas, olla ühel hetkel minevikus 1219. aastal ning järgmisel tuhiseda tulevikku ning kaeda sündmusi, mis ootab inimkonda ees 2219. Aastal? Või hoopis hiilida mööda iidseid tornitreppe, teadmata kes või mis sind nurga taga ootab.

Sellel ekskursioonil avastame iidse Tallinna kauneimad paigad ja selle põnevaimad lood. Kui maapealne linn on läbi uuritud, viib tee maa alla – Kiek in de Kök tornist algab maa-alustes tunnelites rännak läbi aja.

Tuuri kirjeldus

Bastionide muldkehasse rajati varjatud käigud, et muuta sõdurite, laskemoona ja muu varustuse ümberpaigutamised vaenlase eest peidetuks ning tema tule eest kaitstuks. Käikudel oli ka luureülesanne – neid kasutati vaenlase maa-aluse mineerimistöö jälgimiseks.

Peale tornidega tutvumist suundume maa alla. Ekspositsioon „Ajarännak. Tallinn 1219-2219”räägib sõjapidamisest vanas Tallinnas, annab pildi katkust ja näljahädadest ning tutvustab kuritegusid ja karistusi keskaegses linnas. Unikaalses relvakambris saavad huvilised tutvuda mitmesuguste relvadega ja proovida kätt laskesimulaatoril. 6. korruse kohvikust avanevad ainulaadsed vaated Toompeale, all-linnale ja sadamale.

Bastionikäikudes viib tulevikurong külastajad aastasse 2219, teine osa väljapanekust annab edasi bastionikäikude ajaloo, liikudes ajas tagasi 17. sajandisse. Tornist bastionikäikudesse viiv uus tunnel on ääristatud ajasammastega, mis tutvustavad eri ajaarvamisi..

Väljumine

Teie hotellist teile sobival ajal.

Kestvus: 3 tundi

Hind

Hind inimese kohta 45 EUR (grupi suurus 2 inimest)
Hind inimese kohta 35 EUR (grupi suurus 4 inimest)
Lapsed (3-12) 50% täiskasvanu hinnast

Hind sisaldab

  • eesti-, inglise- või venekeelne giid
  • 1,5 h vanalinna ekskursioon
  • sissepääs ja ekskursioon Bastioni käikudes

Arvustused Lisa arvustus Vaata rohkem

Thank you for organising such a fantastic honeymoon. Your attention to detail was excellent and your recommendations brilliant. It was without a doubt a once in a lifetime experience.

Margaret and Thomas Edwards

Everyone has been impressed with the level of service we have been receiving from your company.

Maria Hernandez (Costa Rica)