Lasermäng

Esita päring
3 tundi


Põnevust ja nutikust nõudev enese proovilepanek vanas tehasehoones – oled astunud otsekui arvutimängu muutudes ise tegelaseks, kellel tuleb jääda ellu ja täita oma missioon.

Lasersõdades tõelised langenud puuduvad, küll aga on kuhjaga põnevust ja võimalust oma piire proovida.

Lasersaalis saab mängida vastavalt oma soovile kas soolo- või tiimimänguna. Lasergame arendab reaktsioonikiirust, otsustusvõimet ja koostöövalmidust. Mängijad saavad hea füüsilise koormuse ja meeldejääva mänguelamuse, mistõttu on see mäng väga populaarne nii täiskasvanute kui ka laste hulgas.

LASERGAME laserseiklusmängude saaliks on endise “Polümeri” tehase mänguasjade tootmise ruumid, mis on mitmesuguste takistustega muudetud põnevaks labürindiks. Kokku koosneb mängusaal 10 erinevast ruumist, mis on kõik läbikäidavad ja omavahel ühenduses. Saalis on spetsiaalne UV-valgustus (nn”black light”), taustaks efektne muusika, sireenid ja sähvivad tuled. Mänguala suurus on kokku 1000m2, millest ~600m2 on esimene tasand ja ~400m2 teine tasand. Liikumine ühelt tasandilt teisele toimub treppide kaudu.

Mängijaid võib olla maksimaalselt 18-20. Tegevus sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Väljumine

Teie hotellist.

Kestvus: 3 h

Hind

Hind inimese kohta on 45 EUR (kui grupis on 2 inimest)
Hind inimese kohta on 35 EUR (kui grupis on 4 inimest)

Hinnas sisaldub

  • edasi-tagasi transfeer
  • 2 karastusjooki
  • 3 x 20 minutit mänguaega
  • varustus, instruktor
  • tulemuste leht

Arvustused Lisa arvustus Vaata rohkem

Thank you for organising such a fantastic honeymoon. Your attention to detail was excellent and your recommendations brilliant. It was without a doubt a once in a lifetime experience.

Margaret and Thomas Edwards

Everyone has been impressed with the level of service we have been receiving from your company.

Maria Hernandez (Costa Rica)