Käsitöö ekskursioon

Esita päring
3 tundi


Laske oma anded valla ja loovusel lennata põnevatel käsitöö- ja disainikursustel!

  • Viltimine
  • Klaasimaal
  • Keraamika
  • Portselanimaal
  • Siidimaal
  • Küünla valmistamine
  • Ehete valmistamine

Käsitöökursused sobivad kõigile. Kunstiline ja hubane õhkkond laseb teie loomingulisusel ja loovusel voolata – võite valida ühe kursuse või proovida neid kõiki! Valmistage üks isikupärane ja meeldejääv kingitus kas iseendale või lähedastele.

Eesti kunstnike juhendamisel õpite tundma erinevaid materjale ja tehnikaid, et luua oma kunstiteos.

Kestvus: ca 3 tundi

Kursused

Viltimine on üks vanimaid tekstiilitehnikaid. Vilt on mittekootud kangas või materjal. Ta on kergesti vormitav ja vildist esemed kaitsevad hästi ka külma eest. Tuntakse nii märgviltimist vee ja seebiga, kui ka nõeltehnikas viltimist. Viimases tehnikas on hea meisterdada ehteid ja väikeseid loomi. Põhimaterjal viltimisel on vill. Vildist valmistatakse ka mütse, kindaid, seinapilte jpm. Kursuse käigus valmib väike kott, puuviljad või mobiilikarp.

Siidimaal on iidne idamaine kunst, millel on sensuaalne võlu. Siidimaaliks nimetatakse siidi maalimist värvilahusega, mida kantakse kangale pintsliga. Kursus sobib ka neile, kes üldse maalida või joonistada ei oska! Tulemus tuleb alati suurepärane! Kursuse käigus valmib väike sall.

Klaasimaal on klaasile värvidega maalitud pilt. Värvid kinnituvad klaasile kõrge temperatuuri juures. Klaasimaali kasutatakse vitraazhide juures, samuti sisekujunduses ja akendel, kus need päikesepaistega seintele kauneid värviefekte loovad.

Portselanimaal – tundub keeruline, kuid pole seda üldsegi! Selle tehnika abil saate valmistada fantaasiarohkeid kingitusi! Värvide kinnitamiseks kuumutatakse esemeid kõrgel temperatuuril. Portselani saab kaunistada väga erineval viisil: värvi tupsutades, kortsutatud kile meetodil, sule abil jpm viisidel.

Keraamika- savist voolimine. Sellega saab hakkama igaüks! NB! Voolitud esemed vajavad kuivamist ligikaudu nädal aega. Esemed jäetakse töökotta kuivama, neid põletatakse ahjus. Valmis eseme saab kätte alles nädala pärast. Seepärast soovitame võtta kursuse, kui plaanite pikemalt Tallinnasse jääda.

Küünla valmistamine – tehke kingitus iseendale või oma lähedastele! Tutvute valmistamise tehnikaga ja saate kaasa häid ideid.

Ehete valmistamine – iga naise unistus on osata teha endale ise ehteid! Neid ei ole kunagi küllalt! Valmistame koos noore ehtekunstnikuga kõrvarõngad, käevõru, prossi või sõrmuse.

Hind

Hind täiskasvanule 45 EUR (grupis 2 inimest)
Hind täiskasvanule 40 EUR (grupis 4-6 inimest)

Minimaalne grupi suurus on 2 inimest.
Käsitöökursuseid on võimalik tellida ka suuremale grupile.
Kursused toimuvad aastaringselt.

Kursuse peab vähemalt 24h ette tellima.

Täpsema info saamiseks helistage +372 53 464 060

Hind sisaldab

  • kunstniku töötasu ja ruumirenti
  • materjale
  • inglise keelestele gruppidele vajadusel ka giid tõlkimiseks

Arvustused Lisa arvustus Vaata rohkem

Thank you for organising such a fantastic honeymoon. Your attention to detail was excellent and your recommendations brilliant. It was without a doubt a once in a lifetime experience.

Margaret and Thomas Edwards

Everyone has been impressed with the level of service we have been receiving from your company.

Maria Hernandez (Costa Rica)