Ekskursioon: Rakvere

Esita päring

Rakvere ja Tallinn  – Jalutuskäik läbi sajandite

Alustame oma päeva sõiduga Rakvere linnusesse, kus tutvume ristirüütlite ajaloo ja tegemistega. 13-14 sajandil ehitatud linnuses on võimalik näha kuidas elasid ja millega tegelesid 13 sajandil eesti ristiusku pööranud rüütlid ja piiskopid. Täna on linnuses võimalik erinevalt sisustatud ruumide ja tubade toel taastada keskaegne elukorraldus ja saada väga hea ülevaade sellest kuidas elu-olu viimase seitsmesaja aastaga muutunud on.

Keskaegsete relvade väljapanekul on kõigil võimalus oma käega katsuda kui rasked olid rüütlite relvad ja kiivrid ning piinakambris näha ja kuulda mida tehti nendega kes sõna ei kuulanud.

Tallinnal on ilus UNESCO kaitse all olev keskaegne vanalinn, mis on täis legende kannatamatust julmusest, tragöödiast ja maagiast. Väidetavalt kummitavat enamikus vanalinna majadest.

Vanalinna ümbritsevad iidsed müürid ja suurejoonelised vahitornid on kõike näinud – elusalt maetud neitsid, kuritegusid sooritavad preestrid ja julged, müstilised mehed kangelaslikke tegusid sooritamas.

Arvustused Lisa arvustus Vaata rohkem

Thank you for organising such a fantastic honeymoon. Your attention to detail was excellent and your recommendations brilliant. It was without a doubt a once in a lifetime experience.

Margaret and Thomas Edwards

Everyone has been impressed with the level of service we have been receiving from your company.

Maria Hernandez (Costa Rica)