Curling

Esita päring

Tule lõbutse koos sõpradega jääl ja harrasta vähetuntud olümpiaala. Tehke kindlaks, kellel on kindlaim käsi ja kelle mängukivi libiseb kõige täpsemalt. Selle iidse aumeeste mängu võtmesõnadeks on hea tuju, tasakaal, enesevalitsus ja sihikindlus.

Tegevuse kirjeldus

Omal ajal Šotimaal alguse saanud mäng aitab lisaks heale tasakaalule arendada täpset kätt, selget pilku ning head meeskonnatunnetust. Curlingut mängitakse neljaliikmelises võistkonnas teise samasuguse vastu. Eesmärgiks on saada oma kivikesed keskpunktile lähemale, võidab meeskond, kellel on rohkem kive keskpunkti läheduses.

Kuigi osavate löökide, sihtimisapsakate ja üldise elevuse käigus võivad kired jääl lõkkele lüüa, on curling aumeeste mäng, mis pakub sulle ja su sõpradele hea võimaluse end tiimina sootuks uutes oludes proovile panna. Kuid vaata ette – paljud on seda mängu armastama hakanud.

Väljumine

Teie hotellist teile sobival ajal.
Võimalik tellida oktoobrist-aprilli lõpuni.

Kestvus: 2,5 tundi

Hind

Hind inimese kohta 60 EUR (kui grupi suurus on 4 inimest)
Hind inimese kohta 50 EUR (kui grupi suurus on 6 inimest)

Hinnas sisaldub

  • transfeer
  • instruktaaž ja mängu õpetus 1 h
  • curlingu mänguaeg 50 min
  • varustus

Arvustused Lisa arvustus Vaata rohkem

Thank you for organising such a fantastic honeymoon. Your attention to detail was excellent and your recommendations brilliant. It was without a doubt a once in a lifetime experience.

Margaret and Thomas Edwards

Everyone has been impressed with the level of service we have been receiving from your company.

Maria Hernandez (Costa Rica)